fbpx

Kopli KÜ

"Mulle meeldib raamatupidamise toimivus. Osatakse aidata erinevate raamatupidamisalaste küsimustega ja vastused küsimustele saab kiirelt. Arved on korrektsed ning dokumendid salvestatud.

Kindlasti soovitaksin teid ka teistele. Täidate kõik vajalikud lahtrid - täpne, kiire ja oskuslik teenus"

-Kopli KÜ

Linden Varahaldus OÜ

"Meile meeldib võimalus teha kõike elektroonselt. Lisaks sellele sobib ülihästi Ellrex keskkond ja muidugi ka Merje raamatupidajana."
-Ülari

Stuudio TEMA

“On väga mugav, et minu asjadega tegeleb üks kindel inimene, kellega saan alati kontakti kui vaja. Lisaks on Arbalans usaldusväärne, korrektne ning olen alati saanud küsimustele vastused ja hindan seda väga. Olen oma raamatupidajaga väga rahul.
Olen Arbalansi mitmetele tuttavatele soovitanud, sest lihtsus, hind, asjatundlikkus, usaldusväärsus ja professionaalsus on need omadused, miks valida Arbalans endale raamatupidamisteenuse pakkujaks!”
-Margit

KÜ Püramiid

“Meile tõesti meeldib meie raamatupidaja Aili! Oleme alati leidnud koos lahenduse. Meie ühistu jaoks on teie juurde üle tulemine absoluutne vedamine.
Otseloomulikult soovitan teid ka teistele, sest saime teie kontaktidki soovituse kaudu.”

-Kaili

Geolep OÜ

"Olen olnud Arbalansi klient ca 7 aastat ja seni on koostöö hästi sujunud. Vahetasin raamatupidamisteenusepakkuja Arbalansi vastu, sest mul oli kindel nägemus teenusest. Kindlasti asjatundlikus, kiirus ja täpsus on asjad, mida eeldatakse alati raamatupidamisteenusepakkujalt. Samas teevad nii teenusevõtja kui ka -pakkuja vahel vigu ning sellises olukorras eristuvadki paremad teenusepakkujad, kes tunnistavad vigu ja jäävad vastaspoole vigadele tähelepanu juhtides viisakaks. Kindlasti viisakas ja tasakaalukas suhtlemisstiil on lisäväärtus, mida ma hindan väga Arbalansi puhul.”
-Mattias

Luutar Laenud OÜ

“Luutar alustas raamatupidamisega nagu ikka ise, sest üldine arvamus raamatupidamisest tol ajal soosis seda. Kiiresti saime aru, see peaks jääma ikkagi elukutselistele raamatupidajatele. Nii sai valitud kuulutuse peale FIE. Peagi mõistsime, et üks inimene ei suuda ära teha kvaliteetselt mitme inimese tööd ja sellest momendist 2007. aastal alustasime Arbalansiga pikaajalist koostööd, mis jätkub tänase päevani.

Nende juures hindan eelkõige korrektsust ja hoolivust. Koostööpartner peab olema oma valdkonna tegija, mis meie arvates avaldub meeskonna oskustes, personaalses lähenemises, selges teenuse hinnas ja selles suhtes Arbalans on õige ja kindel valik. Arvestades seda, et nende suurenevat meeskonda juhivad omanikud ise, siis kvaliteet on tagatud.”

-Tarmo Kaldam

Share