fbpx

Raamatupidamisteenus ärikliendile

Regulaarne paberivaba raamatupidamisteenus. Algdokumentide esitamine toimub veebis (soovi korral ka paberil). Palga- ja maksuarvestus, e-arved, maksekorralduste ettevalmistus internetipangas, aruanded ja jooksev nõustamine.

Loe edasi

Raamatupidamisteenus korteriühistule

Veebipõhine iseteeninduskeskkond elanikele, finantsaruanded, automatiseeritud automaatne kulude tagasijaotus ja viivisearvestus, automatiseeritud internetipangandus. Juhatusel kõik andmed ühe kliki kaugusel: elanike kontaktid, võlglased, tulu- ja kuluarved jpm.

Loe edasi

Raamatupidamise korrastamine

Korrastame või taastame algdokumentide alusel Teie raamatupidamise täies ulatuses. Valmistame Teile kinnitamiseks ette Teie koondite baasil majandusaasta aruande. Anname hinnangu Teie senisele raamatupidamisele.
Osutame korteriühistutele revidenditeenust.

Loe edasi

Algdokumentide ja lepingute säilitamine

Arbalansi iseteeninduskeskkond  “Dokumentide e-arhiiv” võimaldab klientidele tasuta ligipääsu oma raamatupidamise algdokumentidele ja lepingutele.
Dokumendid on süstematiseeritud ja lihtsalt leitavad, puudub vajadus dokumente paberkujul säilitada, algdokumendid ei hävi.

Loe edasi

 

Liidestamine olemasoleva tarkvaraga

Raamatupidaja impordib ostu- ja müügiarved kliendi infosüsteemist meie raamatupidamistarkvarasse, teeb nende põhjal raamatupidamise kandeid, koostab ja esitab aruandeid, teeb töötasuarvestust ja nõustab klienti raamatupidamisalastes küsimustes.

calcV3_transparentLoe edasi

 

Kaugtöö lahendus

Majandustarkvara “SAF 6.10″ või “WEBSAF” kasutajale. Lahendus, mis toimib koostöös teenindava raamatupidajaga ja sobib ettevõttele, kellel on nõudlikumad vajadused või on oht, et arenedes ja kasvades hakkavad lihtsad lahendused lähiajal arengut piirama.
calcV2_transparentLoe edasi

XML Eesti e-arve viewer

Kui oled saanud e-arve ainult xml failina siis siit saab vaadata xml faili sisu loetaval arve kujul. Lisaks saad tekitada arvest pdf failid.

Ainult sina näed seda faili. Üleslaaditud fail kustub peale lehelt lahkumist.
Teenus on kõigile tasuta!
calcV2_transparentLoe edasi