fbpx

Raamatupidamise korrastamise teenusest

Pc_Cartelle_003

Vajadus oma raamatupidamise korrastamiseks võib tekkida mitmel erineval põhjusel, kuid sundus sellega tegelemiseks saabub alati ootamatult.

Miks on vaja raamatupidamise korrastamisteenust?

Äri alustades tundub raamatupidamine tihti pigem tüütu ja pealesunnitud kirjatööna, millest äritegemisele endale tulu ei tõuse. Sellest tulenevalt juhtub tihti nii, et “ebameeldiv” kirjatöö lükkub ajas aina edasi ja edasi. Paraku, mida kaugemale seda tüütut tööd lükata, seda ootamatumalt ja tõsistema tagajärgedega selgub tõsiasi, et iga korrektse äritegevuse lahutamatuks osaks, on ka korrektne raamatupidamine.

Äri ja raamatupdamist ise tehes on vaja varem või hiljem langetada otsus – kummale siis pühenduda? Raamatupidamine võib äri kasvades hõivata kogu Teie aja, mida on vaja äri juhtimiseks rakendada.

On juhtunud ka seda, et raamatupidajaks sai palgatud inimene, kes nägi välja nagu raamatupidaja, kuid korrektse raamatupidamisega hakkama ei saanud. Ja nüüd on vaja kogu tema töö uuesti teha.

Juhtuda võib ka see, et kogu raamatupidamise töö ja vaev, mis paberile või infobittideks aastatega korjatud on, saab üleöö välgust või “viirusest” hävitatud. Ja see võib vajada suures ulatuses taastamist.

Ette tuleb ka olukordi, kus vana raamatupidaja on juba lahkunud, aga uus ei ole veel saabunud. Aga palgapäev ja tähtajad erinevate aruannete esitamiseks riigile juba saabuvad.

Meie poolt tehtavad tööd:

  • Korrastame või taastame algdokumentide alusel Teie raamatupidamise täies ulatuses. Enamikul juhtumitel osutub siinkohal vajalikuks ka kogu korrastatava perioodi algdokumentide uuesti läbitöötlemine.
  • Valmistame Teile kinnitamiseks ette Teie koondite baasil majandusaasta aruande.
  • Anname hinnangu Teie senisele raamatupidamisele.
  • Osutame korteriühistutele revidenditeenust.

Korrastamisteenuse hind

Raamatupidamise korrastamisteenuse hinnapakkumise saamiseks täitke vorm siin.

Kui Teil on vaja korrastamiseteenusele lisaks ka regulaarset raamatupidamiseteenust, suunduge edasi ärikliendi või korteriühistu hinnakalkulaatorisse.

Share