fbpx

Raamatupidamine igale vajadusele

Meie meeskonnal on põhjalik pagas kogemusi professionaalse raamatupidamisteenuse osutamiseks. Kasutame terminalserveril baseeruvat tarkvaralahendust, mis võimaldab soovi korral ka kliendil sisestada andmeid Arbalansi raamatupidamistarkvarasse.

Loe edasi

Kompetents

Meil on väljatöötatud kindel protseduuride reeglistik. Iga kuu toimuvad raamatupidajate koolitused ja töötoad, kus vahetatakse omavahel praktilisi kogemusi ning analüüsitakse erinevaid teemasid. Kasutame oma töös terminalserverit ja erinevaid veebipõhiseid rühmatöö rakendusi.

Loe edasi

Raamatupidamise kaugtöö

Meie raamatupidajad kaustavad oma töös igapäevaselt kaugtöö lahendust. Kaugtöö puhul näitab Teie arvuti sisuliselt serveris toimuvast teleülekannet. Server on aga mitmeid kordi võimekam kui tavaarvuti – seega paljud resurssi nõudvad arvutused kuvatakse teile üle kaugtöö kiiremini.

Loe edasi

Hinnakujundus

Oleme huvitatud pikaajalisest ja vastastikku kasulikust koostööst, sellest tulenevalt teeme parima, et kehtestada õiglased teenuse hinnad. Raamatupidamisteenuse hind, mida kajastavad hinnakalkulaatorid, on kuupõhine ja lähtub pikema perioodi keskmistest mahtudest.

Loe edasi