fbpx

Arbalans – raamatupidamine igale vajadusele

Arbalans OÜ on spetsialiseerunud raamatupidamisteenuste osutamisele.

Meie bürood ja raamatupidajad asuvad mitmes Eesti linnas. Tänu paberivabale teenusele ulatub meie teenus kõikjale kus levib internet.

Spetsialistidest koosnev meeskond

Meie meeskonnal on põhjalik pagas kogemusi professionaalseks teenuse osutamiseks.

Järjepidevalt pakume kõrgkoolis käivatele õppuritele võimalust raamatupidamispraktikaks, läbi mille saame tihendada oma ridu andekate noorte spetsialistidega.

Meie raamatupidajad on kokku puutunud erineva suurusega ja paljudel erinevatel aladel tegutsevate
ettevõtetega ning andnud neile igakülgset abi raamatupidamise alal.

Meeskond

Helja Annika Aili Juliana Dmitri Merje Vello Ilmi Ülle Katrin Heddi Uno Kalle Egon
Lüüli Margarita Terje Natalia Merle Mare Jana Aira Elle Terje Anneli
Ruth Krista Kristi Vktoria Kristel Kati Silja Merle Riina Natalia

Raamatupidamisteenused

Üldjuhul hõlmab raamatupidamisteenus finantsraamatupidamist, kokkuleppel kliendiga võtame enda kanda aga ka kliendi müügidokumentide koostamise, ostudokumentide arvelevõtmise, pangaülekannete sooritamise ja muud sarnased toimingud.

Raamatupidamisteenus katab pideva ja erakorralise suhtlemise maksuameti, statistikaameti, äriregistri ja haigekassaga. Samuti regulaarset maksudeklaratsioonide ja aastaaruande koostamist ning esitamist.

Raamatupidamisteenuse osutamiseks kasutame pilvepõhist tarkvaralahendust, mis võimaldab soovi korral ka kliendil sisestada andmeid ettevõtte raamatupidamistarkvarasse.

Lisaks sisaldab teenus ka lihtsat veebipõhist iseteeninduskeskkonda, mille abil saab igal ajal ülevaate oma arvelduste seisust ja raamatupidaja tööst.

Märkimist väärib ka asjaolu, et meie teenuse kasutamine võimaldab ettevõttel maandada üksikisiku ehk “oma” raamatupidajaga seotud riskid ja vabaneda järgnevatest probleemidest: raamatupidamisbüroo ei lähe puhkusele ega haigestu, ei lähe konflikti kaastöötajatega ja ei saa tekitada turvariske ettevõtte varadele.

Turvalisust lisab ka tõik, et kõik Arbalansi raamatupidajad on kaetud raamatupidaja erialase vastutuskindlustusega.

Täna kasutab Arbalansi raamatupidajate teenuseid üle 800 kliendi.

Share