fbpx

Kliendilugu: Geolep

17.10.2021 Kell 10:35

Geolep on olnud Arbalansi klient juba 7 aastat, väärtustades enim tasakaalukat suhtlemisstiili lisaks kiirusele, professionaalsusele ja täpsusele.

Geolep on 2016. aastal loodud ettevõte, mis tegeleb geotehniliste lahendustega ning geoloogiliste uuringute planeerimisega. Lisaks pakuvad nad ka stabiilsuse, kõnniteede  ja lehthunnikute arvutamist ning geotehnilisi konsultatsioone. Teenust pakutakse inglise, eesti, soome, vene ning rootsi keeles, millest viimased 2 on algtasemel.

Geolep on väga rahul Arbalansiga. “Vahetasin raamatupidamisteenusepakkuja Arbalansi vastu, sest mul oli kindel nägemus teenusest. Kindlasti asjatundlikus, kiirus ja täpsus on asjad, mida eeldatakse alati raamatupidamisteenusepakkujalt. Samas teevad nii teenusevõtja kui ka -pakkuja vahel vigu ning sellises olukorras eristuvadki paremad teenusepakkujad, kes tunnistavad vigu ja jäävad vastaspoole vigadele tähelepanu juhtides viisakaks. Kindlasti viisakas ja tasakaalukas suhtlemisstiil on lisäväärtus, mida ma hindan väga Arbalansi puhul.”