fbpx

Miks eelistada raamatupidamisteenust?

14.07.2021 Kell 12:35

 

Eestis on raamatupidamiskohustus igal tegutseval ettevõttel ning hästi korraldatud raamatupidamine aitab hoida korras ka ettevõtte rahaasjad. Ettevõtte omanikuna võid ühel hetkel avastada, et sul kulub raamatupidamisele rohkem aega kui sooviksid, kuid täiskohaga raamatupidaja palkamiseks on töömaht liiga väike, mistõttu otsustatakse tihtipeale raamatupidamise sisseostmise kasuks.

Millised on aga raamatupidamisteenuse eelised raamatupidaja töölevõtmise ees?


– Säästad aega ja raha
Raamatupidajale on vaja maksta töötasu, puhkusetasu ning kindlustada töövahenditega, mistõttu on selge, et raamatupidamisteenuse sisseostmine on oluliselt soodsam, sest edaspidi vastutab kõige selle eest teenusepakkuja.


– Täielikult pühendunud meeskond

Kui raamatupidaja haigestub ootamatult, läheb puhkusele või lahkub töökohalt, on koheselt olemas asendaja ning sa ei pea ettevõtte juhi või omanikuna muretsema asendaja leidmise pärast.


– Raamatupidaja kutsekvalifikatsiooni eest vastutab teenusepakkuja
Raamatupidamine muutub väga kiiresti ning raamatupidamisteenuse pakkujana tuleb end pidevalt muudatustega kursis hoida. Teenust pakkuvas ettevõttes tegelevad sinu ettevõtte raamatupidamisega oma ala spetsialistid, kelle koolituste eest hoolitseb teenusepakkuja.


– Aruanded on õigeaegselt ja korrektselt esitatud
Teenust sisse ostes on garanteeritud, et sinu firma rahaasjade eest hoolitsevad professionaalid. Sel viisil ei jää märkamata ka kõige väiksemad vead ning valitseb kontroll kogu raamatupidamise üle.


– Ettevõte ei pea ise ostma kalleid raamatupidamistarkvarasid
Iseseisvalt raamatupidamistarkvara valimine võib osutuda keeruliseks, sest valik on lai, protsess on ajakulukas ning sõltub mitmest erinevast aspektist. Kasutades raamatupidamisettevõtte teenuseid, ei pea sa enam sellepärast muretsema.

 

Kui ka sina oled mõelnud oma ettevõtte raamatupidamise usaldamisest raamatupidamisbüroo kätte, siis võta meiega ühendust ning leiame koos sulle sobiva lahenduse!